Nová Inventor aplikace: Add-on Ultimate

V naší společnosti Adeon, jsme vyvinuli novou aplikaci, která pomůže jak začátečníkům, tak i pokročilým konstruktérům zvýšit efektivitu práce. Hlavní přínos aplikace, je nejenom v modelování, nebo správě dokumentů, ale i například v exportování do často používaných formátů, jako jsou .dwg, .pdf a .dxf.

Po instalaci aplikace, se Vám zobrazí nové příkazy na kartě Nástroje. Tyto příkazy se budou měnit, v závislosti na tom, v jakém prostředí (model, sestava, výkres) se právě nacházíte. Trial verze, kterou si můžete stáhnout zdarma (odkaz na konci článku) je platná 14 dní. Ve videu jsou detailně popsány všechny funkce aplikace.

Dostupné příkazy v jednotlivých prostředích:

Nové příkazy v prostředí Součást
Add-on Ultimate – Součást
Add-on Ultimate - Sestava
Add-on Ultimate – Sestava
Add-on Ultimate - Výkres
Add-on Ultimate – Výkres
Add-on Ultimate - Domovská obrazovka
Add-on Ultimate – Domovská obrazovka

Toto je první verze naší aplikace, kterou budeme stále vylepšovat v závislosti na Vašich námětech a připomínkách. Proto budeme velice rádi za každá návrh k vylepšení. Zaslání podnětu k vylepšení je také příležitost, jak získat “zadarmo“ nové funkce v Inventoru, které můžou pomoci při práci přímo ve Vaší firmě.

Každý návrh, nebo podnět k vylepšení můžete psát sem na blog, nebo přímo na můj email.

Cena aplikace Inventor Add-on Ultimate na eshopu.

Stáhněte si zkušební verzi aplikace


Milan Nosil
Technický CAD konzultant strojírenských Autodesk produktů ve společnosti Adeon CZ. Zaměřuji se především na program Autodesk Inventor. Potkat se můžeme v pardubické kanceláři Adeonu.