Aplikace Add-On Ultimate od firmy Adeon slouží pro uživatele Inventoru k zautomatizování nejčastějších úkonů a procesů, které konstruktér nebo jakýkoliv uživatel v Inventoru dělat nemusí. Trial verze, kterou si můžete stáhnout zdarma je platná 14 dní.

Stáhněte si trial verzi

Aplikaci průběžně vylepšujeme a přidáváme funkce a nástroje, i podle vašich uživatelských přání. Od poslední verze jsme přidali celkem 35 nových funkcí a nástrojů o které jste si řekli. Aplikace nyní podporuje Inventor verze 2018-2021. Aplikaci najdete i na našem CAD eshopu.

Aplikace přidává několik funkcí do karet Nástroje pro každé prostředí (náčrt, model, sestava, výkres). Všechny funkce jsme podrobně vysvětlili v přiloženém videu výše.

Add-On Ultimate – Součást
Add-On Ultimate – Součást
Add-On Ultimate – Sestava
Add-On Ultimate – Sestava
Add-On Ultimate – Výkres
Add-On Ultimate – Výkres

Součástí nové verze je také rozšířená sekce nastavení s řadou obecných nástrojů. Aplikaci jsme přeložili i do Angličtiny. Nejvíce jsme se věnovali funkcím jako automatické ukládání a správa iVlastností a kódů iLogic.

Add-On Ultimate – Nastavení
Add-On Ultimate – Nastavení

Připravili jsme řadu nejpoužívanějších iVlastností, u kterých můžete automaticky nastavit hlídání a zapisování do vašich souborů. Můžete si také nakonfigurovat i iVlastnosti zcela uživatelské. A hlídat je napříč všemi soubory ať už jsou v šablonách nebo ne.

Add-On Ultimate – Nastavení iVlastnosti
Add-On Ultimate – Nastavení iVlastnosti
Matěj Škarka
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu píši články zaměřené především na cloudový CAD program Fusion 360 a také doplněk pro automatizaci iLogic v programu Autodesk Inventor. Potkat mě můžete v ostravské kanceláři Adeonu.