Autodesk Inventor 2017 – Jazykové balíčky

Pokud potřebujete používat Autodesk Inventor v jiném jazyku, můžete si libovolně pro danou verzi nainstalovat jiný jazykový balíček. Autodesk Inventor 2017 je totiž vydáván s jediným jazykem bez ohledu na médium pro dodání.

Čínský jazykový balíček
Čínský jazykový balíček

Stažení a instalace dalších jazykových balíčků vám umožní spustit aplikaci Autodesk Inventor 2017 v jiném jazyku, než který jste původně obdrželi. Každý jazykový balíček vytvoří zástupce v nabídce Start, který načte jazyk daného uživatelského rozhraní při spuštění.

Ikona pro spuštění si pamatuje vždy aktuální jazyk jakožto poslední jazyk, který jste použily.

Anglický jazykový balíček
Anglický jazykový balíček 

Stažení a instalace jazykového balíčku aplikace Autodesk Inventor 2017

 1. Vyberte a stáhněte jeden uvedených jazykových balíčků.
 2. Spusťte instalační soubor a tím zahájíte instalační proces.
 3. Postupujte podle pokynů instalačního programu.

Stáhněte si jazykové balíčky pro Inventor 2017.

Po nainstalování jazykového balíčku se tedy zobrazí nové ikony pro spuštění Autodesk Inventoru, které jsou rozdělené podle jazykového balíčku.

 

 

Ušetřete 25% na produktech Autodesk
Lukáš Hrubý
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu připravuji články zaměřené především na pokročilou práci s Autodesk Inventorem. Potkat se se mnou můžete v pardubické pobočce.

2 Komentářů

 1. Dobrý den, rád bych se zeptal na možnost, zda při instalaci CZ jazykového balíčku do prostředí EN Inventoru se na české změní i všechny navrhované názvy tvořených dílů ( součást, sestava, knihovní díly atd..), nebo je nějaká možnost zachování jejich EN původu (Part, Assembly atd…) tak, aby byla česká pouze obsluha programu. (Pokud by z toho ale nevznikl nelogický mix.)
  Děkuji

 2. Dobrý den,

  tato lokalizace změní prostředí Inventoru. Má vliv třeba i na soubory obsahového centra. Při ukládání dílů z OC se vytvoří nová složka cs-CZ, která je jiná od AJ. Tudíž se budou ukládat do jiné složky. Dále se změní třeba i Design data podle lokalizace.

  V editoru Knihovny obsahového centra si však můžete nastavit jakýkoliv jazyk.

  Co se týče šablon, můžete si název zvolit podle svých představ. Třeba na „DIL“, „SESTAVA“, atd.

  Závěre tedy mohu říct, že nainstalovaný jazyk změní i jiné prvky, které se netýkají pouze obsluhy programu.