Autodesk Inventor 2018 – Jazykové balíčky

Autodesk vydal nové jazykové balíčky pro Autodesk Inventor 2018 a to i český jazykový balíček pro Inventor 2018. Nyní tedy můžete již používat Autodesk Inventor v českém jazyce.

Autodesk Inventor v českém jazyce
Autodesk Inventor 2018 v českém jazyce

Takže pokud potřebujete používat Autodesk Inventor v jiném jazyku, můžete si libovolně pro danou verzi nainstalovat jiný jazykový balíček. Stažení a instalace dalších jazykových balíčků vám umožní spustit aplikaci Autodesk Inventor 2018 v jiném jazyku, než který jste původně obdrželi. Každý jazykový balíček vytvoří zástupce v nabídce Start, který načte jazyk daného uživatelského rozhraní při spuštění. Autodesk Inventor 2018 je totiž vždy vydáván s jediným jazykem bez ohledu na médium pro dodání.

Autodesk Inventor v anglickém jazyce
Autodesk Inventor 2018 v anglickém jazyce

Ikona pro spuštění si pamatuje vždy aktuální jazyk jakožto poslední jazyk, který jste použily.

Stažení a instalace jazykového balíčku aplikace Autodesk Inventor 2018

  1. Vyberte a stáhněte jeden uvedených jazykových balíčků.
  2. Spusťte instalační soubor a tím zahájíte instalační proces.
  3. Postupujte podle pokynů instalačního programu.

Stáhněte si jazykové balíčky pro Inventor 2018.

Po nainstalování jazykového balíčku se tedy zobrazí nové ikony pro spuštění Autodesk Inventoru, které jsou rozdělené podle jazykového balíčku.

Ušetřete 25% na produktech Autodesk
Lukáš Hrubý
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu připravuji články zaměřené především na pokročilou práci s Autodesk Inventorem. Potkat se se mnou můžete v pardubické pobočce.