Autodesk Product Design Suite 2014

Autodesk oznámil novou řadu produktů pro strojírenství, které jsou většinou dodávány pomocí sady Autodesk Product Design Suite. Sada Autodesk Product Design Suite 2014 byla rozšířena o několik produktů, například o Autodesk® AutoCAD® Raster Design, pomocí kterého můžete převést papírové podklady do digitální podoby. Další produkt, o který byla sada rozšířena je Autodesk® ReCap™, který slouží ke zpracování mračen bodů získaných prostorovou digitalizací nebo fotografováním.

Důležitou změnou je též i v sadě Autodesk Product Design Suite Premium 2014, kde je nahrazen Autodesk® Inventor® Routed Systems vyšší řadou Autodesk® Inventor® Professional 2014, ve které jsou  zahrnuty moduly řešící specifické úlohy, jako je Pevnostní analýza, Dynamické simulace, Návrh trubek a potrubí a Tooling pro tvorbu vstřikovacích forem.

Také došlo ke změně v sadě Autodesk Product Design Suite Ultimate, kde je nahrazen Autodesk® Navisworks® Simulate vyšší řadou Autodesk® Navisworks® Manage, ve které můžete využít například detekce a správu kolizí, TimeLiner (4D simulace).

Celkový přehled produktů v Autodesk Product Design Suite 2014 je zde:

Autodesk Product Design Suites 2014

www.inventor3d.cz

Lukáš Hrubý
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu připravuji články zaměřené především na pokročilou práci s Autodesk Inventorem. Potkat se se mnou můžete v pardubické pobočce.