Autodesk Vault – Pokus o vytvoření uživatele v databázi se nezdařil

Co dělat když se vám při pokusu o zařazení souboru z Inventoru do Vaultu zobrazí tato chybová hláška? Co znamená a jak ji vyřešit abyste mohli soubory úspěšně zařadit do Vaultu? Celé řešení si v tomto článku představíme.

Pokus o vytvoření uživatele v databázi se nezdařil

Popis chyby

Uživatel se pokouší zařadit soubor do Vault v programu Inventor – přes panel Vault, příkaz Zařadit (check-in). Místo úspěšně zařazeného souboru se ale zobrazí následující chybová hláška:

Při zařazování souboru ‚’cesta_souboru a jmeno_souboru’ došlo k potížím. Chcete pokračovat v zařazování zbývajících souborů?
Server vrátil následující informaci: Pokus o vytvoření uživatele v databázi se nezdařil.

Vault nicméně předtím fungoval naprosto bez problémů, ale najednou nelze žádné soubory zařadit do Vaultu.
Log ve Vault serveru zobrazuje tento chybový kód: “DatabaseFull [103]

Attempt to create user in database failed

Pokud používáte anglické jazykové verze svých programů Inventor a Vault, pak se vám zobrazí tato jazyková variace, která samozřejmě znamená to samé.

Attempt to create user in database failed

Řešení

Tento článek pokračuje dále, více ho ale mohou číst a komentovat pouze přihlášení uživatelé. Pokud ještě nemáte účet, tak se zdarma zaregistrujte.
Sdílejte tento článek:
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Matěj Škarka
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu píši články zaměřené především na cloudový CAD program Fusion 360 a také doplněk pro automatizaci iLogic v programu Autodesk Inventor. Potkat mě můžete v ostravské kanceláři Adeonu.