Autodesk v nejbližších dnech chystá rozšíření svých oborových sad, neboli Kolekcí (Collections). První ze změn proběhne již 7. srpna 2017. Noví, ale i stávající předplatitelé dostanou k dispozici další produkty a cloud služby a to za nezměněnou cenu. Ještě více se tak zvýší hodnota těchto již tak cenově zvýhodněných kolekcí.

A tedy konkrétně u této strojírenské sady Product Design Collection se jedná o zvýhodnění pro výrobu a simulací. Co to znamená? Jednak se sice změní název kolekcí (což není žádná výhoda), ale především bude nyní součástí sady Autodesk HSM Ultimate určený pro CAM a Nastran In-CAD pro řešení simulací. Všechny nové produkty naleznete ve svém firemním účtu Autodesk Account odkud si je mžete rovnou stáhnout a nainstalovat.

Na tuto PD&M kolekci se dá přejít i z některých jednotlivých produktů za zvýhodněnou cenu. Pokud máte zájem o obchodní informace, kontaktujte certifikovaného Autodesk partnera pro strojírenství.

Aktuální sada PD&M Collection

Autodesk Design and Manufacturing Collection

 

Ušetřete 25% na produktech Autodesk
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu píši články zaměřené především na cloudový CAD program Fusion 360 a také doplněk pro automatizaci iLogic v programu Autodesk Inventor. Potkat mě můžete v ostravské kanceláři Adeonu.