Doplněk Vault se mi po instalaci nezobrazuje v AutoCADu nebo v dalších aplikací

Pokud se Vám doplněk pro Vault nenačte správně do aplikace, jako například do AutoCAD, AutoCAD Mechanicalu můžete zvolit následující postup. V ovládacím panelu vyberte možnost „Programy a funkce“, kde si vyberete Autodesk Vault 2012 (Client) a zvolte „Odinstalovat nebo změnit“ program. V další části si zkuste zvolit možnost „Přidat nebo odebrat funkce“ a zde si zvolit možnost „Doplněk aplikace AutoCAD Mechanical“.

Doplněk

Pokud to nepomůže, zvolte další následující postup:
Zadejte příkaz MENULOAD (NAČTI) na AutoCADu a nyní nahrajte soubor.

Vault doplněk

Potřebujete načíst soubor ‘VaAc.cuix’.

Tento soubor najdete v následujícím umístění:

Windows 7 – C:\Users\username\AppData\Roaming\Autodesk\AutoCAD Mechanical 2012\R18.2\enu\Support\vaac.cuix

Windows XP – C:\Documents and Settings\<login>\Application Data\ Autodesk\AutoCAD 2012\R18.2\enu\Support\vaac.cuix

     Též si přečtěte Readme pro Vault, pokud instalujete různé jazykové verze aplikací, protože lokalizovaný doplněk aplikace Autodesk Vault CAD by měl být instalován do prostředí s aplikací CAD stejné jazykové verze  aplikací. Autodesk nepodporuje smíšené místní instance mezi aplikací CAD a úložištěm Autodesk s výjimkou CHS, CHT, KOR a SPN. Aplikace Autodesk podporuje jazyk ENU s doplňkem CAD s jazyky CHS, CHT, KOR a SPN aplikace CAD.

 

 

Ušetřete 25% na produktech Autodesk
Lukáš Hrubý
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu připravuji články zaměřené především na pokročilou práci s Autodesk Inventorem. Potkat se se mnou můžete v pardubické pobočce.