V současné době se totiž čím dál více vyžaduje spolupráce a sdílení konstrukčních dat i mimo danou společnost. A právě k tomu je určen „Fusion Team„, což je cloudová aplikace pro správu konstrukčních dat, sdílení či připomínkování. Je primárně určena pro strojírenství, tedy pro spolupráci s daty vytvořené v Inventoru či ve Fusion

Na různých zakázkách totiž vidíme, že je stále více požadována spolupráce i mimo danou společnost, tedy mimo interní správu dat. V současnosti se požaduje sdílení konstrukční dat nejen uvnitř společnosti, ale i s výrobními partnery, dodavateli či především s koncovými zákazníky. Abychom toho dosáhli, je zde právě cesta přes Fusion Team.

FUSION TEAM, který zajišťuje to, aby členové projektu měli přistup ke správným datům a rovněž ve správný čas.

Sdílení konstrukční dat s partnery

Fusion Team běží na jakékoliv platformě a díky mobilním zařízením se k datům, které sdílíte na projektu, připojíte i z jakéhokoliv místa.

Fusion Team běží na jakékoliv platformě

Pomocí Fusion Team můžete sdílet data vytvořená v Autodesk Inventoru, ale můžete sdílet data, které již máte spravované v Autodesk Vaultu.

Můžeme tedy říct, že do Autodesku Vaultu mohou přistupovat různá oddělení dané společnosti a Autodesk Vault může spravovat různá data. Nyní tuto interní správu dokumentace však můžete propojit s  Fusion Team, tedy s výrobními partnery, dodavateli či koncovými zákazníky.

Propojení Autodesk Vaultu a Fusion Teams

Fusion Team je nástroj, který Vám umožňuje sdílet data i mimo vaši interní správu. Pomocí Fusion Teamu můžete do projektu tedy zapojit více členů, kteří pracují mimo vaší společnost.

Ušetřete 25% na produktech Autodesk
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu připravuji články zaměřené především na pokročilou práci s Autodesk Inventorem. Potkat se se mnou můžete v pardubické pobočce.