Autodesk Inventor 2023 je plný aktualizací a vylepšení na základě zpětné vazby od zákazníků, díky kterým urychlíte své pracovní postupy návrhu, omezíte opakující se úkoly
a získáte lepší pracovní prostředí, abyste se mohli více soustředit na návrh a inovace.

Inventor 2023 logo

V této verzi byl přidán nový pracovní postup, který usnadňuje sdílení souborů součástí aplikace Inventor se službou Fusion Team a aplikací Fusion 360.

Spojení aplikací Inventor a Fusion 360
Spojení aplikací Inventor a Fusion 360

V aplikaci Inventor 2023 můžete nyní přímo spouštět nástroje aplikace Fusion 360 pro generativní návrh, simulaci a výrobu. Pás karet aplikace Fusion 360 je v aplikaci Inventor k dispozici v prostředí sestavy i v prostředí součásti.

Inventor 2023 – pracovní prostor aplikace Fusion 360

Nové příkazy poskytují pracovní postupy pro další pracovní prostory aplikace Fusion 360, včetně generativního návrhu, simulace a výroby. Vyberte nástroj aplikace Fusion 360, který chcete použít, a komponenty, které chcete odeslat do aplikace Fusion 360. Komponenty aplikace Inventor se sloučí do jediného souboru IPT, zkopírují do služby Fusion Team a otevřou v aplikaci Fusion 360 v příslušném pracovním prostoru.

 

Bližší informace se také dozvíte na Roadshow strojírenských technologií 26.5. v Brně, 27.5. ve Zlíně, 31.5. v Ostravě, 1.6. v Praze a 2.6. v Pardubicích, kde Vám kromě těchto novinek představíme i mnoho dalších aktualit ze světa Autodesku.

Ušetřete 25% na produktech Autodesk
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu připravuji články zaměřené především na pokročilou práci s Autodesk Inventorem. Potkat se se mnou můžete v pardubické pobočce.