Adeon CZ - Autodesk Gold Partner

CAD strojírenské kurzy a školení

Seznam strojírensky orientovaných kurzů, školení a akcí pro širokou veřejnost. Naučte se aplikacích Inventor, Fusion 360, Vault, Navisworks a dalšícmi Autodesk strojírenskými programy.

DomůCAD strojírenské akce a školení

Výhody školení

Na našich školeních vás naučíme jak pracovat se strojírenskými CAD-CAM programy od společnosti Autodesk. Jsme certifikovaní specialisté se zkušenostmi z praxe a rádi se s vámi o naše zkušensoti podělíme. Naučíme vás aplikace od naprostých základů, až po spolupráci, vytváření sestav, spojů, plechových dílů, ocelových konstrukcí, CADM přípravou výroby, 3D tisk a spoustu dalšího.

  • probíhá v našich zařízených školících centrech
  • školení vede Autodeskem certifikovaný specialista
  • každý absolvent kurzu obdrží platný certifikát
  • členové ČKAIT mohou získat za absolvovaná školení body v projektu celoživotního vzdělávání
  • máme akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT)
  • pomoc pro získání dotace na školení

Máte dotazy?


+420 558 273 502

eshop@adeon.cz

PDF materiály ke každému školení

Dataset probíraných příkladů

Certifikát o absolvování školení

Konzultace i po školení

Termíny školení

Kdo vás bude školit

Školení strojírenských aplikací a témat v Adeonu provádí Autodeskem certifikovaní techničtí specialisté s dlouholetými zkušenostmi z řady praktických implementací Inventoru, Fusionu, AutoCADU, CAM procesů a dalších CAD aplikací. Všichni jsou pravidelně certifikování a přezkušování ve svých znalostech a školících dovednostech.

Technický CAD konzultant strojírenských Autodesk produktů ve společnosti Adeon CZ. Zaměřuji se především na program Autodesk Inventor. Potkat se můžeme v pardubické kanceláři Adeonu.
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu připravuji články zaměřené především na pokročilou práci s Autodesk Inventorem. Potkat se se mnou můžete v pardubické pobočce.
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Tématicky se zaměřuji a klientům pomáhám především s tématikou CAD aplikace Autodesk Inventor. Od základů až po pokročilé metodiky. Potkat mě můžete ve zlínské kanceláři Adeonu.
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu píši články zaměřené především na cloudový CAD program Fusion 360 a program Autodesk Inventor. Potkat mě můžete v ostravské kanceláři Adeonu.
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu píši články zaměřené především na cloudový CAD program Fusion 360 a také doplněk pro automatizaci iLogic v programu Autodesk Inventor. Potkat mě můžete v ostravské kanceláři Adeonu.
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Připravuji pro vás články především o přípravě obrábění a dostupných CAM programech. Potkat mě můžete ve zlínské kanceláři Adeonu.

Autodesk Školící centra – Adeon CZ s.r.o.

Školení probíhá v našich školících centrech na našich pobočkách v Brně, Ostravě, Pardubicích, Praze a Zlíně. Na těchto našich pobočkách máme zařízeny profesionální školící učebny s veškerými potřebnými aplikacemi a licencemi. Školení běžně probíhají vždy na nejnovějších verzích Autodesk aplikací. Každý účastník školení má tedy k dispozici samostatné zařízené pracoviště.

V případě domluvy jsme schopni zajistit sadu školících notebooků s potřebnými Autodesk licencemi a zařídit odborné školení i na jiném místě než v našich školících centrech. Některá školení probíhají taky vzdáleně "online".

Online

Ostrava

Pardubice

Praha

Zlín

Brno

Co o školení říkají absolventi?

Naším školením prošly již stovky absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů Inventoru až po výrobu. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk.

99%
Hodnocení absolventů

Myslím, že na školení jsme probrali téměř vše, co jsem potřeboval vidět. Našli jsme dokonce několik chyb, kterých jsme si nebyli vědomi, které nás zbytečně zdržovaly. Vaše školení jsem doporučil i jiné firmě. Ještě jednou děkuji!

Petr Blažík

S+C ALFANAMETAL s.r.o.

Dobrý den, Pan Ožana byl perfektně připravený. Díky

Petr Novák

AVS design s.r.o.