Adeon CZ - Autodesk Gold Partner

Inventor – školení a kurzy

Seznam organizovaných kurzů, školení a akcí aplikace Autodesk Inventor pro širokou veřejnost. Naučíme vás práci s programem od základů až po pokročilé funkce modelování, práci s modely pro 3D tisk, obrábění a spoustu dalšího.

DomůInventor - školení a kurzy

Výhody školení

Pravidelně pořádáme a zajišťujeme odborná školení CAD-CAM aplikace Autodesk Inventor od našich Autodeskem certifikovaných specialistů s dlouholetou zkušeností z praxe. Díky našim kurzům vás naučíme vše potřebné od naprostých základů až po spolupráci, exporty STL a výrobu 3D tiskem, obráběním, CAM, vytváření sestav, plechových součástí, animací a spoustu dalšího. Z našeho kurzu si odnesete řadu profesionálních materiálů, datasetů a především znalostí. Naše kurzy jsou určené jak začátečníkům, tak pokročilým uživatelům. Vyberte si z dostupných vypsaných termínů, nebo nás kontaktujte pro osobní konzultaci na míru.

Máte dotazy?


+420 558 273 502

eshop@adeon.cz

PDF materiály ke každému školení

Dataset probíraných příkladů

Certifikát o absolvování školení

Konzultace i po školení

Termíny školení

Co o školení říkají absolventi?

Naším školením prošly již stovky absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů Inventoru až po výrobu. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk.

99%
Hodnocení absolventů

Myslím, že na školení jsme probrali téměř vše, co jsem potřeboval vidět. Našli jsme dokonce několik chyb, kterých jsme si nebyli vědomi, které nás zbytečně zdržovaly. Vaše školení jsem doporučil i jiné firmě. Ještě jednou děkuji!

Petr Blažík

S+C ALFANAMETAL s.r.o.

Dobrý den, všechny naše dotazy byly zodpovězeny. Obsahově jsem probrali vše co bylo potřeba. Myslím si, že není co vytknout.

Vojtěch Lobodzinski

Varroc Lighting Systems s.r.o.

Urcite to bylo pro me velmi prinosne, protoze mam velmi male zkusenosti z tohoto oboru. Tesim se na dalsi skoleni.

Jiri Kubias

LEAPS s.r.o.

Dobrý den, Pan Ožana byl perfektně připravený. Díky

Petr Novák

AVS design s.r.o.

S podklady i obsahem školení jsem naprosto spokojený.

Jan Pravec

Vyncke s.r.o.

Budu se těšit na další školení ohledně plošného a volnoplošného modelování, jakmile toto trochu vstřebám. Děkuji!:-)

Kristýna Koubová