Autodesk Vault 2014 s SP1 – Update 2

Autodesk uvolnil druhý Update pro Autodesk Vault 2014 se Service Packem 1. Tato aktualizace je pro aplikace Autodesk Vault Basic 2014 SP1, Autodesk Vault Workgroup 2014 SP1 a Autodesk Vault Professional 2014 SP1.

Autodesk Vault s SP1-Update 2
Autodesk Vault s SP1-Update 2

Popis vyřešených problémů

Aktualizace provedené kumulativní opravou HOTFIX 2

  1. Pokud dva soubory DWG odkazují na stejné číslo součásti a jeden z nich je vydán, provedení příkazu Přiřadit položku u druhého z nich může způsobit chybu 1455.
  2. Byl vyřešen problém, který mohl bránit ve spuštění úlohám serveru prováděným na pozadí.
  3. Při výběru položky Datové karty na pásu karet doplňku Vault aplikace Inventor po zařazení souborů do složky úložiště, jejíž název obsahoval jednoduché uvozovky, docházelo k neznámé chybě serveru.
  4. Při přihlášení k serveru ADMS pomocí ověřování systému Windows a následném výběru možnosti Správa docházelo k chybě „Reference objektu není nastavena jako instance objektu.“.

Aktualizace provedené kumulativní opravou HOTFIX 1

  1. Dialog schválení změnového příkazu nyní podporuje ověřování systému Windows.
  2. Bylo opraveno chybné pořadí řazení, výsledkem jehož použití byla nefunkčnost připojování souborů a úprav rozpisky položky.
  3. Bylo vyřešeno více problémů s poskytovateli hodnot vlastností zdrojů obsahu, které bránily zařazování souborů DWG a způsobovaly chyby pracovního procesu služby IIS.
  4. Webový klient se nyní po automatickém odhlášení opět správně přihlásí.
  5. Při přidání nové vlastnosti do replikovaného souboru a pokusu o vydání souboru nebo úpravu vlastnosti byla dříve nesprávně ohlášena chyba „Vyžádaný soubor nebyl nalezen v úložišti souborů.“.

 

Pokud si chcete tento update stáhnout, klikněte prosím ZDE.

Důležité je dodržení instalačních pokynů, které se dočtete ZDE.

Ušetřete 25% na produktech Autodesk
Lukáš Hrubý
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Zde na blogu připravuji články zaměřené především na pokročilou práci s Autodesk Inventorem. Potkat se se mnou můžete v pardubické pobočce.