Na různých zakázkách vidíme, že je stále více požadována spolupráce i mimo danou společnost. V současnosti se požaduje sdílení konstrukční dat s výrobními partnery, dodavateli či s koncovými zákazníky. Na tomto semináři se dozvíte, jak vyřešit tento problém pomocí aplikace „Fusion Team“, což je cloudová aplikace pro správu konstrukčních dat, sdílení či připomínkování. Délka semináře je přibližně 30 minut.

  • Kdy? – 24.7.2020 v 10:00h

Přihlásit se na webinář

Fusion Team

Na webináři si tedy ukážeme jak propojit konstruktérský tým díky Fusion Team. Fusion Team je cloudová služba pro spolupráci nad konstrukčními daty. Tuto službu využívají automaticky všichni uživatelé aplikace Fusion 360. Nicméně ji mají k dispozici i všichni zákazníci strojírenských kolekcí Autodesk a tedy i Inventor uživatelé. A právě těm se primárně budeme na webináři věnovat.

Fusion Team lze však využít jako propojení i mezi uživateli s různými CAD aplikacemi. Jeden uživatel může mít například Fusion 360, druhý Inventor a třetí může být dokonce z prostředí s integrovaným PDM systémem Vault. Ukážeme si tedy i jak může vypadat provázanost Vault týmu (např. s externími spolupracovníky) přes Fusion Team.

Webinářem vás provede náš zkušený CAD konzultant a technický specialista na propojení procesů a komunikace ve firmách – Lukáš Hrubý.

Ušetřete 25% na produktech Autodesk